Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Mecz emocji do ostatniej minuty

Ortotop Centrum Medyczne w tym spotkaniu podejmował wyżej uplasowaną ekipę Ulma. Trzeci mecz tego wieczoru okazał się najciekawszym widowiskiem, a żadna z drużyn nie wychodziła na boisko jako faworyt. Z początku to goście objęli dwubramkowe prowadzenie, ale ekipa Łukasza Zatonia deptała przeciwnikowi po piętach. Ciekawie zaczęło robić się w drugiej połowie w której to oglądaliśmy walkę o każdy centymetr na boisku i liczne akcje z obu stron. Na pięć minut przed końcem przy wyniku 3:3 obie ekipy nabrały lepszej skuteczności i padł grad bramek. Jednakże konkretniejsi okazali się gracze Ulma, którzy w ostatniej chwili wygarnęli zwycięstwo i trzy punkty do ligowej tabeli. Duża zasługa Adriana Breli, który zachował zimną krew do końca spotkania.