Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Drużyna Deutsche Bank rozpoczęła spotkanie mając w swoich szeregach zaledwie 5-ciu zawodników. Po kilku minutach udało się skompletować skład i na szczęście graczy występujących tego wieczoru w narzutkach, wynik wciąż nie został otwarty. Obydwie strony starały się przede wszystkim nie popełnić błędu, a w drugiej kolejności wyczekiwać pomyłki rywali. W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy  bramek, ale druga odsłona od początku zapowiadała się ciekawiej. Sporo sytuacji miała ekipa Deutsche Bank, ale nieoczekiwanie to Dragon wyszedł na prowadzenie około 30-stej minuty. Niedługo później było już 2:0 po dobrze wykonanym rzucie karnym. Zawodnicy Deutsche Bank byli bardzo sfrustrowani, nic dziwnego, bo przecież to oni grali, a rywale zdobywali bramki. W ostatnich minutach udało się zdobyć gola na 2:1, ale to wszystko na co było ich tego wieczoru stać. Ekipa Dragon w kolejnym meczu pokazuje, że solidność w defensywie jest najważniejsza, a z przodu coś tam zawsze wpadnie.