Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Początek spotkania przebiegał zgodnie z przewidywaniami większości osób zgromadzonych wokół murawy. Drużyna ANTRANS Wisła Kraków już w pierwszej akcji wyszła na prowadzenie i nie miała zamiaru na tym poprzestać. LGBS zagroziło kilkukrotnie bramce rywala, aczkolwiek zawodnicy tej drużyny nie grzeszyli skutecznością w początkowej fazie meczu. Powszechnie wiadomo, że niewykorzystane okazje lubią się mścić i boleśnie przekonali się o tym zawodnicy występujący tego wieczoru w narzutkach. Do przerwy przegrywali aż 5:1 i nic nie przemawiało za tym, że mogą podnieść się z tego wyniku. Wydarzenia z drugiej odsłony pokazały, że ekipa ANTRANS Wisła Kraków ewidentnie ,,nie wyszła z szatni’’ po przerwie. LGBS ku swojej ogromnej radości potrafiło doprowadzić do wyniku 5:5, a nadzieje mieli na więcej, bo przeciwnikowi wyraźnie brakowało charakteru w tej fazie meczu. Gracze mający na piersi białą gwiazdę wynagrodzili to jednak swoim sympatykom przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie wyżej notowana drużyna ANTRANS Wisła Kraków pokonała LGBS 7:5 i wciąż jest jednym z faworytów do awansu z ligi II D.