Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

gospodarzy, którzy już w 2 minucie zdobyli pierwszą bramkę. Przez dłuższy czas obie ekipy nieskutecznie próbowały przedostać się pod bramkę rywali. Jednak w 13 minucie to Ortotop podwyższył wynik spotkania i to oni prezentowali się lepiej. Jednak w końcówce pierwszej części gry LGBS, skarcił dwukrotnie nieudolność obrony gospodarze doprowadzając do remisu. W pierwszej akcji drugiej połowy szansę na prowadzenie miała ekipa LGBS, lecz nie wykorzystała rzutu karnego. W 30 minucie natomiast swoją sytuację wykorzystali gospodarze. Goście jednak bardzo ambitnie starali się wyrównać i ta sztuka im się udała kilka chwil później. Końcówka była niezwykle emocjonująca, lecz żadne z drużyn nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją stronę i padł remis 3:3.