Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Atal znajdujący się na 5 pozycji w tabeli podejmował przedostatnią ekipę Colorexu. Od początku spotkanie stało na wysokim poziomie, a obie ekipy stwarzały dogodne sytuacje na zdobycie bramki. Ta sztuka udała się Atalowi dopiero w 9 minucie, a do końca pierwszej części gry nie oglądaliśmy już więcej bramek. Zaraz po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę gospodarze podwyższyli na 2:0, lecz gracze Colorexu nie pozostali dłużni i kilka sekund później strzelili kontaktowego gola. Świetnie spisujący się dzisiaj zespół gospodarzy szybko trafił na 3:1, a chwilę później po dobiciu rzutu karnego ,,szczupakiem" pokonali bramkarza po raz czwarty. W końcowych minutach obie ekipy zdobyły po jednym trafieniu, a mecz zakończył się rezultatem 5:2.