Mecze: 2952

Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Przed drużyną Deutsche Bank tego wieczoru stało bardzo trudne zadanie, bo aby zdobyć punkty musieli zatrzymać lidera. Sytuacja od pierwszych minut nie układała się jednak po ich myśli. Gracze występujący tego dnia w narzutkach bardzo szybko wyszli na prowadzenie dwubramkowe i wydawać się mogło, że spotkanie to będzie dla nich niczym spacerek. Gracze Deutsche Bank grali bardzo niedokładnie, przez co w ich szeregi wkradło się wiele nerwów. Decathlon wyglądał zdecydowanie lepiej piłkarsko, a na dodatek ich bramkarz był tego dnia bardzo dobrze dysponowany. Zawodnicy tej ekipy grali piłką tak, że aż miło. Przeciwnicy natomiast z każdą minutą wyglądali tak, jakby pragnęli, aby ten mecz skończył się jak najszybciej. Z biegiem czasu gracze Deutsche Bank byli coraz bardziej zmęczeni, co przekładało się na dużą ilość miejsca do gry. Drużyna Decathlon Zakopianka wykorzystała ten fakt i wygrała to spotkania 7:1 utrzymując pozycję lidera z oszałamiającym bilansem bramkowym po trzech spotkania, który wynosi aż 31:7.