Mecze: 2952

Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Ekipa Atal podeszła do meczu z Ortotop bardzo zmotywowana, zwycięstwo mogłoby ich przybliżyć do czołówki stawki. Podobny plan co do tego rozstrzygnięcia mieli gracze Ortotop, jednakże zwycięstwo dawałoby im ucieczkę ze strefy spadkowej. W pierwszych minutach lepiej prezentowała się drużyna Atal, aczkolwiek albo ich strzały były niecelne, albo dobrze interweniował bramkarz rywali. Ortotop miało problemy ze skonstruowaniem akcji, ale jak przystało na ludzi ze stalowymi nerwami, lekarze odnaleźli się w tym chaosie i to oni otworzyli wynik tego spotkania. Ewidentnie dodało im to pewności siebie, a potwierdzeniem tego był gol na 2:0. Obraz gry wyglądał na dany moment tak, że Atal grał, ale to Ortotop zdobywało bramki. Zawodnicy w czerwonych koszulkach przebudzili się dopiero w drugiej połowie, kiedy to zdobyli trzy bramki, co spowodowało zwrot sytuacji o 180 stopni. Ortotop powoli zaczął wątpić w zdobycz chociażby jedno punktową z tego spotkania. Zdarzeniem, które ewidentnie przywróciło im wiarę było bardzo ładne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu jednego z zawodników tej ekipy. W ostatnich minutach Atal rzucił się do ataku, ażeby z tego spotkania wywieźć komplet punktów, ale ostatecznie graczom Ortotop udało się uratować remis.