Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Dwie różne połowy Antransu

Mecz rozpoczął się od wymiany ciosów, obie drużyny starały się już na początku spotkania wyjść na prowadzenie. Zespół Antransu do tego celu dążył głównie poprzez atak pozycyjny, drużyna Sappi natomiast poprzez groźne kontrataki oraz uderzenia z dystansu. Obie metody stosowane przez Sappi okazały się równie skuteczne, wskutek czego po dziesięciu minutach gry zespół Antransu miał do nadrobienia dwubramkową stratę. Bramka kontaktowa padła jeszcze przed przerwą, nie zmieniło to jednak faktu, że po pierwszej połowie drużyną bliższą zwycięstwa było Sappi. Antrans po przerwie zdobył dwie kolejne bramki i wyszedł na prowadzenie, ale nie złamało to graczy Sappi, którym udało się jeszcze doprowadzić do wyrównania stanu rywalizacji na 3:3. Później padały już tylko bramki dla drużyny Antransu – w przeciągu dziewięciu minut padło pięć bramek, wskutek czego wynik ustalił został na 8:3 dla Antransu.