Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Zabrakło czasu

W tym spotkaniu oglądaliśmy walkę drużyn z miejsca odpowiednio siódmego i piątego. Początek spotkania był bardzo wyrównany i nie przyniósł żadnych niespodzianek. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 9 minuty, a zdobyli ją gracze gospodarzy. Kilka chwil później podwyższyli wynik meczu obnażając błędy rywali. Do przerwy prowadzili już 3:0, a Answear był bezradny ze świetnie spisującą się obroną rywali. Na początku drugiej minuty goście przedarli się w pole karne rywali i strzelili swojego pierwszego gola. Widać było że Answear postawił wszystkie siły na atak i za wszelką cenę próbował dogonić rywali. Zemściło się to w 16 minucie, gdy HCL zdobył swoją czwartą bramkę, lecz goście zdołali zmniejszyć straty do jednej bramki w samej końcówce. Tuż po strzeleniu gola na 4:3 sędzia zakończył mecz i to HCL cieszył się ze zwycięstwa w tym pojedynku.