Bezcenne punkty

W tym meczu oglądaliśmy walkę drużyn zajmujących dwa ostatnie miejsca w tabeli. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli wyżej notowania gracze HSBC. W 8 minucie podwyższyli wynik, lecz kilka chwil później Tesco odpowiedziało dwoma trafieniami i ponownie padł zapanował remis. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, ważną bramkę do szatni zdobyli goście. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry gospodarze doprowadzili do wyrównania i przez długi okres gry ten rezultat się nie zmieniał. Po bardzo emocjonującej końcówce , obfitującej w piękne akcje i walkę o każdą piłkę to Tesco zdołało zdobyć dwie bramki, przy jednym trafieniu gości. Dzięki wygranej 5:4 Tesco zdobyła bardzo cenne punkty, dzięki którym opuścili ostatnie miejsce w tabeli.