Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Jednostronny spektakl

Lider rozgrywek Antrans mający na swoim koncie same zwycięstwa mierzył się z piątą ekipą Krakvet. Początek spotkania wskazywał na to, że będzie to kolejna gładka wygrana gospodarzy. W przeciągu pięciu minut trafili do bramki rywali czterokrotnie, a kolejne gole były kwestią czasu. Antrans tak jak przywykliśmy postawił bardzo wysoko poprzeczkę, a Krakvet mógł tylko przyglądać się przy tak grających przeciwnikach. Do przerwy gospodarze prowadzili już 12:1. Po przerwie jak można było oczekiwać był dalszym popisem gry ofensywnej Antransu. Zdobywali oni kolejne bramki pozwalając rywalom zaledwie na jedno trafienie . Mecz zakończył się wynikiem 21:2, a do tak wysokiego zwycięstwa poprowadził swój zespół zdobywca dziesięciu bramek Mariusz Nawrot.