Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Rozbity Fedex

Znajdujący się na szóstym miejscu w tabeli zespół PalettenWerk stanął do walki z ósmym Fedexem. Na pierwszego gola w tym spotkaniu musieliśmy czekać do 8 minuty, a zdobyli go gracze gospodarzy. Chwilę później było już 2:0, a z minuty na minutę coraz wyraźniej dominowali zawodnicy PalettenWerk. W 12 minucie dołożyli kolejne trafienie, a do końca pierwszej połowy zdobyli ich jeszcze dwa. Od początku drugiej połowy widać było ogromną różnicę gry obu zespołów. Gospodarze grający w dniu dzisiejszym meczu nadzwyczaj dobrze, dokładali coraz to kolejne trafienia. W przeciągu pierwszych 10 minut pokonali bramkarza rywali czterokrotnie. W końcowej części spotkania Fedex wprawdzie zdołał zdobyć honorową bramkę, lecz jeszcze dwa trafienia dołożyli gospodarze, ostatecznie rozgramiając swoich rywali 11:1. Do tak okazałego zwycięstwa przyczynił się znacząco Mateusz Rejowski, który zdobył dwie bramki i zanotował 5 asyst.