Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Poznali smak porażki

Na koniec dnia czwwarta drużyna tabeli zmierzyła się z liderem. Na papierze zdecydowanym faworytem był Consorfrut, który wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna dla lidera. Od początku Euroclear, zepchnął do głębokiej defensywy Consorfrut. Worek z bramkami otworzył Maciej Gagol. Do przerwy niespodziewanie Euroclear gromił obecnego lidera 4:0. Początek drugiej połowy rozpoczął się od kolejnej bramki czarnych. W kolejnych minutach Euroclear praktycznie nie opuszczał połowy przeciwnika. W końcowych minutach spotkaniach Consorfrut zdołał zdobyć honorowe trafienia. Ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia, kończy się sporą sensacją w postaci pierwszej porażki lidera.