Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Charakterny mecz

Po ostatnim remisie Sterling Outsourcing chciał wrócić do skutecznej gry i zgarnąć pełną pulę w spotkaniu z ORLEN Oil. Plan został zrealizowany, ale wcale nie przyszło im to tak łatwo. Gospodarze cały czas deptali "wyspiarzom" po piętach, ale zabrakło im skuteczności i zdecydowania przy wykańczaniu akcji do choćby remisu. Zawodnicy w zielonych koszulkach szybko objęli prowadzenie 2:0 strzelając bramki tuż po pierwszym gwizdku sędziego i później w dwunastej minucie. Ekipa ORLEN OIL zdobyła trafienie kontaktowe jeszcze przed przerwą, a niedługo po wznowieniu wyrównała. Mecz zaczął robić się coraz ciekawszy. W międzyczasie padły jeszcze dwa gole po obu stronach. Oglądaliśmy dużo walki w środku pola. Sterling Outsourcing inicjatywę przejął dopiero w trzydziestej trzeciej minucie dokładając kolejne oczko, a swoją siłę potwierdził jeszcze przed zakończeniem. Ostatecznie wynik zatrzymał się na 3:5.