Sędziowie: Grzegorz Hamowski

Mecze: 7291

Żółte kartki: 2511

Czerwone kartki: 311

Zamak Mercator wrócił w tym sezonie do rozgrywek piłkarskiej Biznes Ligi po długiej przerwie i pierwsze minuty spotkania zwiastowały, że będzie to udany powrót. Początkowo grali nieco chaotycznie, ale z upływem czasu wyglądało to lepiej, co skwitowane zostało bramką na 1:0. Bramka ta spowodowała, że spotkanie się otworzyło, a to z kolei zaowocowało sporą ilością sytuacji z obydwu stron. Jednakże albo brakowało skuteczności, albo bardzo dobrze spisywali się bramkarze obydwu drużyn. Z czasem do głosu zaczęło dochodzić Porsche. Pierwszym sygnałem alarmowym dla graczy w białych koszulkach było wyrównanie stanu spotkania, a ostatnim gwizdkiem ostrzegawczym wyjście na prowadzenie 2:1 tej drużyny. Zamak Mercator ruszyło do odrabiania strat, ale brakowało tzw. kropki na i, czego przyczyną mógł być widoczny brak zgrania pomiędzy zawodnikami tej ekipy. Porsche po wyjściu na prowadzenie grało z każdą minutą coraz lepiej, co w konsekwencji przynosiło kolejne bramki. Po gwizdku końcowym na tablicy wyników widniało 4:1, a tytuł MVP spotkania zdobył Kamil Solecki, który strzelił 3 bramki.