Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Frekwencja nie dopisała

W pierwszym spotkaniu na boisku Biznes Ligi o punkty walczyły ekipy Luxoft i Mostostal Kraków. Ci drudzy nie mieli łatwego zadania, ponieważ stawili się bez jednego zawodnika, lecz duch walki ich nie opuszczał. Zacięcie bronili się do siódmej minuty, w której to zawodnicy Luxoft w końcu przedarli się przez zasieki obronne i zdobyli bramkę. Gospodarze spokojnie konstruowali akcje i stopniowo zdobywali coraz większą przewagę. Do przerwy mieliśmy wynik 3:0. Po przerwie cień nadziei na choćby remis dał Sebastian Marszałek zdobywając bramkę kontaktową. Jednak ekipa Luxoft coraz bardziej naciskała, a z upływem czasu Mostostal Kraków tracił siły. Padały kolejne bramki, ale tylko z jednej strony. Skończyło się na pogromie 8:1, lecz należy się pochwała dla gości za waleczność.