Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Piłka ich szukała

Obydwie drużyny stworzyły sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich z czego sporo zostało przez nie wykorzystane. Już w czwartej minucie spotkania wynik został otworzony przez Krzysztofa Organka, który dał prowadzenie drużynie Asseco. Minutę później po błędzie bramkarza Asseco, który nabił gracza w czerwonej koszulce w tak niefortunny sposób, ze piłka wpadła do bramki zespół JSF Silikon doprowadził do wyrównania. Chwilę później JSF Silikon wyszedł na prowadzenie – po niepewnym chwycie bramkarza Asseco piłkę do siatki skierował Karol Baran. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2:2. Asseco ostatecznie zwyciężyło 6:4, a decydującym o zwycięstwie czynnikiem wydaje się być fakt, że piłka w polu karnym JSF Silikon niejednokrotnie „szukała" napastników Asseco, którzy wbijali ją do bramki rywala z najbliższej odległości. Mecz był bardzo wyrównany i trudno wskazać w nim drużynę lepszą, faktem pozostaje natomiast że więcej bramek zdobyła drużyna Asseco, która zapisuje na swoim koncie kolejny komplet punktów.