Starcie ósmego w tabeli zespołu PKO Banku Polskiego z ekipą lidera, Elektrownią Skawina zapowiadało się jednostronnie. Mimo przedmeczowych dywagacji goście pewnie wygrali to spotkanie choć w pierwszej połowie PKO postawiło im ciężkie warunki. Choć długo pachniało niespodzianką, przerwy gospodarze prowadzili jedną bramką, jednak w drugiej odsłonie coś się posypało. Bramki w meczu strzelali – dla gości Tomasz Grajny (2), Mariusz Napora, Mateusz Sekuła oraz świetny tego wieczoru Piotr Kubas (4 trafienia), dla gospodarzy Grzegorz Sienkiewicz i Jacek Dziduszko (2). Dzięki wygranej 8:3 ekipa ze Skawiny umacnia się na pozycji lidera. Bankowcy pozostają na ósmej lokacie lecz warto pamiętać, że dziś pokazali wielki charakter i wolę walki.