Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Clonex urywa punkty liderowi

Już od samego początku spotkania dało się zauważyć, że obu ekipom zależy tylko i wyłącznie na komplecie punktów. Po pierwszej połowie bliżsi tego byli gracze Clonexu, którzy na przerwę schodzili z przewagą 1:2. Elita-Bud wyrównała niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy, jednak po chwili Clonex znów wyszedł na jednobramkowe prowadzenie. Drużyną, która regularnie co jakiś czas musiała gonić wynik był zespół lidera, któremu w tym spotkaniu ani raz nie udało się wyjść na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:5, a nieco słabszą dyspozycje lidera z pewnością można usprawiedliwić brakami kadrowymi. W trakcie meczu, aż dwóch graczy zanotowało na swoim koncie hattricka – byli to Andrii Pishchevskyi z drużyny Elita-Bud oraz Hubert Matyja z Clonexu. Niewiele do hattricka brakło również innemu graczowi Clonexu Michałowi Michnikowi, który oprócz strzelenia dwóch bramek odnotował dla swojej drużyny dwie asysty.