Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Gdyby nie ta końcówka

Do pewnego momentu mieliśmy naprawdę wyrównane widowisko stojące na wysokim poziomie sportowym. Niech wynik ten nie zmyli kibiców, eventovo wykorzystało moment słabości rywali dopiero w samej końcówce spotkania i dlatego też zwycięstwo jest takie okazałe. To właśnie eventovo zdobyło pierwszego gola, lecz kolejne minuty to okres gry w środku boiska, bez fajerwerków i stuprocentowych okazji. Trochę więcej z gry mieli gracze Korporaci i w końcu zdobyli remisową bramkę. Jednak niezbyt długo cieszyli się z prowadzenia. Przy golu na 2:1 dla eventovo było trochę przypadku. Piłka kopnięta z niechcenia uderzyła w słupek i wpadła do bramki. W drugiej połowie mieliśmy dłuższy okres lepszej gry Korporaci, niezwykle ambitnie i z największym zrozumieniem przemieszczali się po murawie. Gola na 4:3 dla eventovo mogliśmy ujrzeć dopiero w dwunastej minucie drugiej połowy i właśnie to był początek słabej postawy przeciwnika, która została skrupulatnie wypunktowana.