Mimo wysokiej pozycji w tabeli, Teva nie mogła być pewna wygranej z BWI Group. Pierwsza połowa pojedynku tych drużyn była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowym wynikiem. Gdy wydawało się, że druga odsłona spotkania będzie wyglądać podobnie, piłkę do bramki wpakował Michał Nawratil, dając swojej drużynie prowadzenie. Dalsza część meczu to popis skutecznej gry zawodników Tevy. Mimo niewielu sytuacji i przewagi optycznej BWI, to goście zdobywali kolejne bramki. Do siatki trafił Łukasz Banaśkiewicz, a chwilę później piłka po strzale Nawratila zatrzymała się na poprzeczce. W 30. minucie zawodnik cieszył się ze swojego drugiego gola - po świetnie rozegranym rzucie rożnym, napastnik Tevy podwyższył na 3:0. BWI stać było tylko na jedno trafienie Piotra Kukułki.

Wynik 3:1 daje Tevie awans na czwarte miejsce w lidze. BWI Group pozostaje na dziewiątej pozycji.