Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1176

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wymęczone zwycięstwo Limbudu

Już na początku spotkania bramkarz Sterlingu kilkukrotnie popisał się dobrymi interwencjami, którymi ratował swój zespół przed utratą bramki. Sztuka ta nie udała się w szóstej minucie,kiedy to zawodnicy Limbudu otworzyli wynik spotkania. Chwilę później Limbud prowadził już dwoma bramkami. Na przerwę jednak oba zespoły schodziły przy stanie 2:2, gdyż zawodnikom Sterlingu udało się przeprowadzić skuteczną pogoń za niekorzystnym dla nich wynikiem. Jedyną bramkę w drugiej odsłonie spotkania zdobyli jednak gracze Limbudu, co zapewniło im kolejny komplet punktów. Mecz był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie miała wyraźnej optycznej przewagi, choć z pewnością mecz mógłby być rozstrzygnięty już wcześniej, gdyby nie doskonała postawa bramkarza Sterlingu, który sprawił, że zawodnicy Limbudu musieli zostawić naprawdę ogromne pokłady sił na boisku.