Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Mecze: 9445

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Koncert jednego gracza

RW Progress lepiej rozpoczęli grę. Widzieliśmy dużo walki w środku boiska, lecz klarownych sytuacji było jak na lekarstwo. Wydawało się że to Colorex jest częściej przy piłce i faktycznie oni zdecydowanie więcej próbowali strzelać. Pojęcie to było jednak nieco złudne. W 16. minucie dobry strzał zaliczył Majewski, jednak piłka trafiła w obrońcę. Pierwszego gola zdobył, jak się można było spodziewać zespół Progressu. Zaraz podwyższył na 2:0 strzałem z daleka Krzysztofa Kornaś. To już drugi jego gol. Niedługo potem mogło być 3:0, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z graczy. Druga połowa była dużo spokojniejsza. Grę rozruszał dopiero kontaktowy gol na 2:1 dla Colorexa. Gol na 3:1 to dwójkowa akcja i kolejny ładny gol Kornasia, który skończył mecz z czterema trafieniami na koncie i był zdecydowanym NVP..  Zdecydowana przewaga RW Progress utrzymywała się już do końca meczu, a ich dobra postawa na murawie była bardzo widoczna.