Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 82

Czerwone kartki: 10

Średnia ocena: 4

Odrobili z nawiązką

Drużyna IAG GBS przystąpiła do meczu bardzo zmotywowana, wiedząc o wcześniejszej porażce morele.net pragnęli zdobyć 3 punkty i zmniejszyć stratę do drugiej pozycji w tabeli. Motywacja ta chyba ich nieco sparaliżowała w pierwszych minutach, bo w tym okresie lepiej prezentowali się zawodnicy Salumanus i to oni wyszli na prowadzenie. Po zdobyciu bramki gracze w czarnych koszulkach oddali nieco inicjatywę i nie było to dla nich zbyt dobre posunięcie, bo z każdą kolejną minutą rywale stwarzali sobie coraz więcej szans na bramkę. Z kilku okazji udało się wykorzystać dwie drużynie IAG GBS i odwrócić wynik spotkania. Drugą odsłonę znów mocno zaczęła ekipa Salumanus, wykreowali sobie kilka sytuacji, ale w tym przypadku zawodziła skuteczność albo ostatnie podanie, co w konsekwencji zemściło się na nich w postaci trzeciego gola dla rywali. Przy dwubramkowej przewadze gracze IAG GBS nieco rozluźnili swoje szyki, za co bardzo szybko zostali ukarani bramką na 2:3. Końcówka była bardzo nerwowa, ekipa Salumanus zaatakowała wszystkimi siłami, co też stwarzało rywalom sytuacje do kontrataków. Ostatecznie wynik się jednak nie zmienił i gracze IAG GBS dzięki zwycięstwu zmniejszają stratę punktową do drugiej pozycji w tabeli.