Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 82

Czerwone kartki: 10

Średnia ocena: 4

Coraz bliżej tytułu

Obydwie ekipy przystąpiły do spotkania mając między słupkami zawodników, którzy na co dzień występują w polu. Można powiedzieć, że dla Placu Nowego I sytuacja ta jest niemal codziennością, natomiast Appdate zdecydowanie sobie z tym nie mogło poradzić. Gracze w czarnych koszulkach szybko stracili dwie bramki, a gra zdecydowanie im się nie kleiła. Ciężko było im przedostać się pod bramkę rywala, a gdy już się to stało, to razili nieskutecznością. Niewykorzystane okazje się zemściły i do przerwy Plac Nowy I wyraźnie prowadził w stosunku 4:0. W drugiej odsłonie na boisku pojawił się bramkarz Appdate, co poprawiło nieco grę w obronie, ale jeżeli chodzi o atak, to zawodnicy tej ekipy sporadycznie wychodzili poza własną połowę. Plac Nowy I miał pełną kontrolę nad spotkaniem i zdobył w pełni zasłużone 3 punkty wygrywając to spotkanie 6:2. Zwycięstwo bardzo przybliżyło graczy występujących tego dnia w narzutkach do mistrzostwa ligi, bo na 4 kolejki przed końcem mają 8 punktów przewagi nad drugą ekipą.