Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7339

Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

Lepsi od Hitchcocka

Jak w tytule: zawodnicy obu ekip zgotowali nam prawdziwy rollercoaster emocji, do ostatniej sekundy wynik był otwartą kwestią, a kolejne prowadzenia zmieniały się jak w kalejdoskopie. Na prowadzenie wyszedł Salumanus za sprawą Bartosza Strzępka i jego pięknego strzału zza pola karnego. Jednak już po jakiś 60 sekundach przeciwnicy doprowadzili do remisu, a w 10 minucie mieliśmy już kolejny remis, tym razem po 2-2. Nie trzeba było mieć sokolego wzroku, aby zauważyć, że to zdecydowanie nie będzie koniec emocji. Jeszcze przed przerwą Robert Gromala z Salumanusa pieknie minął kilku obrońców i z łatwością wyprowadził zespół na prowadzenie. Po dwóch minutach drugiej odsłony widowiska (śmiało można tak nazwać, bez naciągnięć) znów był remis, Asseco na raty z karnego. Końcówka również zgotowała wszystkim podwyższone ciśnienie. Najpierw w samo okienko Salumanus, chwilę później remisowy gol dla Asseco, a w ostatniej akcji meczu rzutem na taśmę ci ostatni mogli zdobyć pełną pulę punktów. Przeszkodził jednak słupek, a remis w tym spotkaniu to zdecydowanie sprawiedliwy wynik.