Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

mytaxi - Prisjakt 3:3

Słupki, poprzeczki i odrabianie strat

Pierwsze spotkanie XI kolejki trzeciej ligi A zdecydowanie lepiej rozpoczął zespół mytaxi, Tomasz Burkat ładnie przymierzył z rzutu wolnego, zabrakło niewiele. Jednak to rywale jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 8. minucie Jarosław Skrzyniarz dostał idealne podanie z głębi i pewnie pokonał bramkarza strzałem w prawy róg. Po stronie Prisjakt atomowym uderzeniem z dalszej odległości popisywał się Krzysztof Zbyrowski, jednak zabrakło szczęścia: piłka najpierw musnęła słupek, potem poprzeczkę. Jego kolega z drużyny, Skrzyniarz miał dziś wyjątkowo dobry dzień, w 13. minucie podwyższył na 2:0. Dosłownie w ostatniej akcji pierwszej połowy, mytaxi ukąsiło rywali i zdobyło kontaktową bramkę. Był to początek jak się później okazało udanego pościgu. Druga połowa zaczęła się od mocnego akcentu, zawodnik mytaxi próbował efektownie przewrotką, lecz nie trafił czysto w piłkę. Był to zdecydowanie okres dobrej gry tej drużyny, dwie szybkie bramki doprowadziły do jednobramkowego prowadzenia (warto nadmienić, że przegrywali już 2-0). W 30. minucie padł ostatni gol w tym spotkaniu, Prisjakt po ogromnym zamieszaniu w polu karnym zdołało jakimś cudem umieścić piłkę w siatce i w konsekwencji czego obie ekipy musiały zgodnie podzielić się zdobyczą punktową.