Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21
Sędziowie: Kamil Dulański

Mecze: 9492

Żółte kartki: 4193

Czerwone kartki: 382

Ostatni mecz X kolejki był wyjątkowo ostry, gracze obydwu drużyn niejednokrotnie uskarżali się na nieprzepisowe zagrania rywali. Pod względem czysto piłkarskim początek spotkania był bardzo wyrównany, a pierwsza bramka padła dopiero po kilku minutach i dała ona prowadzenie ekipie mytaxi. Lider tabeli szybko się pozbierał i po świetnym, krosowym podaniu do napastnika było 1:1. Niedługo potem po błędzie golkipera rywali Plac Nowy I prowadził 2:1. Przewaga graczy, którzy tego dnia występowali w narzutkach wzrastała z każdą minutą czego efektem były kolejne bramki. Rywale obudzili się dopiero przy wyniku 1:4, ale mimo to udało się częściowo odrobić straty do wyniku 3:4, jednak zabrakło skuteczności, aby odwrócić losy spotkania, co wykorzystali przeciwnicy zdobywając piątą bramkę i zgarniają pełną pulę w tym spotkaniu.