Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Lob przez całe boisko

Od początku spotkania można było zauważyć lekką przewagę optyczną zawodników Elita-Bud, którzy już w 3 minucie spotkania po golu Przemysława Antoniaka wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach oglądaliśmy zaciętą walkę po obu stronach, lecz to ponownie zawodnik w niebiesko-żółtym stroju - Łukasz Murzyn - podwyższył wynik na 2:0. Przed końcem pierwszej połowy Atal podszedł wyżej i pewnej zaatakował, zdobywając gola kontaktowego, który był zapowiedzią ciekawej drugiej połowy. Przez pierwsze minuty po wznowieniu gry, zawodnicy spokojnie rozgrywali piłkę, szukając sobie dogodnego miejsca na oddanie strzału. Sztuka ta udała się zespołowi Atal, który doprowadził do remisu po golu Grzegorza Opydy. Jednak aktualny lider tabeli nie pozwolił rozwinąć żagli rywalowi i dosłownie kilka sekund później ponownie wrócił na prowadzenie, które utrzymał już do końca meczu. W ostatnich 5 minutach oglądaliśmy, aż 3 bramki Elita-Bud i jedną Atalu. Na wyróżnienie zasługuje piękny lob bramkarza Oleksandra Bozhoka z zespołu Elita-Bud, który dalekim wybiciem od własnej bramki przelobował bramkarza rywali.