Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Fluvius w ścisłej czołówce

Fluvius po ostatniej porażce z IG 2:1 przyjechał na to spotkanie bardzo zmotywowany i głodny zwycięstwa. Od pierwszych minut było widać, że nie interesuje go nic innego niż zdobycie kompletu punktów. Pierwsza akcja w ich wykonaniu od razu zamieniła się na gola, którego zdobył Jakub Sztyler. Jednak  Sterling Outsourcing, zdołał wyprowadzić kilka minut później ładną akcję i Matthew Bilton zdołał wyrównać. Przed końcem pierwszej połowy po znakomitej akcji Mateusza Dziadonia, ponownie na prowadzenie wyszedł zespół Fluvius. W drugiej połowie zawodnicy grający w jasno niebieskich koszulkach już całkowicie przejęli inicjatywę, bombardując bramkę rywali, dorzucając kolejne trzy ładnej urody trafienia i pewnie zwyciężając w tym pojedynku.