Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1202

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

,, Bronimy kto bliżej bramki? ‘’

Drużyna Placu Nowego 1 przystąpiła do spotkania w siedmioosobowym składzie, co nieczęsto się im zdarza. W tym meczu brakowało im jednak bramkarza, więc postanowili zmieniać się na tej pozycji co kilka minut. Mimo osłabienia szybko zdobyli prowadzenie po błędzie zawodnika występującego między słupkami w drużynie Salumanus. Gracze występujący tego dnia w narzutkach przeważali i dążyli do zdobycia kolejnych bramek, a przeciwnicy nie potrafili sobie znaleźć koncepcji na dojście z piłką pod bramkę rywala. Mimo to po nieco szczęśliwej akcji udało im się wyrównać. Bramka ta ewidentnie dodał im wiary w siebie, bo widać było, że wychodzi im coraz więcej. Niestety znów przespali wznowienie, ale tym razem drugiej połowy i kolejny raz musieli gonić wynik. Przez większość drugiej części atakowali raz jedni, a raz drudzy, ale zdecydowanie skuteczniejsi byli piłkarze Placu Nowego 1, którzy z każdą minutą pozbawiali rywali nadziei na pozytywny wynik i po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się ze zwycięstwa 5:2.