Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1182

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Skuteczność

Zawodnicy obydwu drużyn już od pierwszego gwizdka sędziego pokazywalisobie nawzajem poprzez ostrą walkę, że nie mają zamiaru odpuszczać, czego efektem była nawet żółta kartka. Długo przyszło czekać na otwarcie wyniku, bo nastąpiło ono po około piętnastu minutach od rozpoczęcia. Ale zawodnicy Appdate wynagrodzili to swoim sympatyką poprzez szybkie zdobycie drugiej bramki. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy było już 0:3 po pewnie wykonanym rzucie karnym.  Gracze Codewise zauważyli, że nie mają już nic do stracenia i ruszyli do odrabiania strat, co szybko przyniosło gola na 1:3.  Niestety dla nich była to jedyna bramka zdobyta w tym spotkaniu, czego zasługą w dużej mierze było postawa bramkarza Appdate, który do spółki z dobrze dysponowanym tego dnia Mojeckim doprowadzili do zwycięstwa swojej ekipy 5:1.