Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 4193

Czerwone kartki: 382

Średnia ocena: 3.5

Pokaz strzelecki w końcówce

Mecz w którym już od początku było bardzo dużo sytuacji i padało dużo strzałów. Sporo technicznej ciekawej gry po obu stronach. Drużyna Salumanusa, jako pierwsza wyszła na prowadzenie by później w samej końcówce spotkania przegrywać 1:2. Momentami napastnicy Prisjaktu sprawiali obronie rywali ogromne kłopoty, najaktywniejszym zawodnikiem na boisku był jednak bez wątpienia Bartosz Janik z Salumanusa, który na prawdę przyjemną dla oka grą starał się wraz z kolegami doprowadzić do wyrównania. Na trzy minuty przed końcem spotkania padła bramka wyrównująca, a minutę później Salumanus prowadził już 3:2. Zawodnicy Prisjaktu jednak nie załamali się i po chwili mogliśmy oglądać kolejną bramkę – tym razem na 3:3.Kiedy wydawało się, że wynik jest ustalony, a żadna z drużyn nie zdąży już przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę bramkę na 4:3 zdobyła drużyna Salumanusa. To jednak nie był koniec emocji w tym meczu, gdyż po rzucie wolnym w ostatniej akcji drużynie Prisjaktu udało się strzelić bramkę na 4:4! Remis z pewnością jest wynikiem oddającym przebieg całego spotkania.