Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Odnaleźli się w chaosie

Pierwsze minuty spotkania charakteryzowały się chaosem z obydwu stron, w którym lepiej odnalazła się drużyna morele.net, wychodząc na jednobramkowe prowadzenie. Ekipa ta grała spokojnie piłką od linii obrony, którą z zimną krwią dowodził tego dnia Jakub Druzic. Zbyt duży spokój, bądź zlekceważenie skończyło się wyrównaniem wyniku przez Salumanus. Niedługo jednak trzeba było czekać na kolejny zwrot akcji, po bardzo ładnym strzale z rzutu wolnego zawodnicy w białych koszulkach znów prowadzili, co nie zmieniło się już do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie znów pojawiło się kilka minut, w których jakby ,, zawiesił się system’’ ekipy morele.net, bo w zaledwie kilka minut wynik z 2:1 zamienił się na 2:3. Zawodnicy Salumanus uwierzyli w siebie, a co za tym idzie w pozytywny końcowy rezultat. Szybko nadzieje te zabił Paweł Kras, który w drugiej odsłonie zdobył 3 bramki i zapewnił trzy punkt drużynie debiutującej w rozgrywkach.