UPM Kymmene

2:0

REN-BET

Punktualnie o godzinie 21:45 rozpoczęło się spotkanie szóstej w tabeli drużyny UPM Kymmene z zajmującym ósme miejsce zespołem REN-BET. Od pierwszego gwizdka gospodarze grali ofensywnie, wymieniając dokładne podania starannie budowali swoje akcje. W 5. minucie współpraca przyniosła efekt w postaci gola – Wojciech Baran podał do Tomasza Chruściela i było 1:0. Parę minut później na boisko spadła wielka ulewa. Zacinający deszcz nieco utrudniał grę, akcje były bardziej szarpane i w poczynania zawodników wkradała się niedokładność. Pomimo gorszych warunków pogodowych ekipa UPM dopięła swego strzelając drugiego gola. Tym razem Tomasz Chruściel odwdzięczył się koledze – po jego asyście Wojciech Baran zapakował piłkę do pustej bramki i ustalił wynik spotkania na 2:0. Waleczna drużyna REN-BETU starała się do końca odwrócić losy spotkania jednak żaden z ataków nie przyniósł bramek. UPM KYMMENE dzięki wygranej utrzymuje szóstą lokatę w lidze, pozostając w bliskiej odległości do czołówki tabeli. REN
BET również nie zmienia swojego położenia w tabeli, nadal plasując się na ósmym miejscu.