W ostatnim pojedynku IX kolejki II LIGI C piąta w lidze drużyna Makro podejmowała zespół Patrol Group, zajmujący siódmą lokatę. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia – już w 4. minucie zawodnik Patrolu, Dominik Orzechowski mógł wpisać się na listę strzelców jednak z ostrego kąta trafił w słupek. Pięć minut później doskonałą okazję pod drugą bramką zmarnował Radosław Sendor. Z biegiem czasu coraz większą przewagę miała drużyna Makro, skutecznie akcje gospodarzy kończyli – Krzysztof Kasprzyk (który popisał się także sześcioma asystami), Radosław Sendor (5), Sebastian Zajt (5) oraz Benedykt Pleśniak. Goście odpowiadali bramkami Rafała Szczurka (2), Piotra Pylika, Krzysztofa Zachwiei oraz Dominika Orzechowskiego. Porażka Patrolu powoduje, iż spada on na dziewiątą lokatę w tabeli. Makro dzięki wygranej (12:5) dopisuje trzy oczka, zrównując się punktami z Polplastem.