Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

QVC pokazało siłę ofensywną...

Wicelider nie pozostawił złudzeń ekipie Axel Springer. QVC nadawało ton rywalizacji od pierwszej do ostatniej minuty. Zawodnicy grający w tym meczu w niebieskich znacznikach już w pierwszej odsłonie rozstrzygnęli losy rywalizacji, prowadząc do przerwy 4:0. Trzeba jednak przyznać, że wynik nie oddaje w pełni przebiegu spotkania, ponieważ Axel również miał swoje okazje, jednak fantastycznie w tym meczu spisywał się bramkarz QVC, Michał Tkaczyk. Siłą napędową zwycięskiej drużyny było trio graczy ofensywnych - Mahdi Guerram, Damian Mystek, Andrzej Wójcik. Cała trójka bryluje w statystykach indywidualnych z tego spotkania. Na pocieszenie Axelowi pozostało ładne trafienie z dystansu Daniela Korala.