Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Wypunktowany debiutant

Spodziewaliśmy się, że debiutant zacznie sezon z wysokiego ,,C”, a tymczasem na dzień dobry musiał uznać wyższość doświadczonego teamu, jakim niewątpliwie jest rozgrywające swój piętnasty sezon w Biznes Lidze BWI Group. Zaczęło się od pechowego samobójczego trafienia Łukasza Brody, który zaskoczył Arka Hajduka! Chwilę później było 2:0, a golkipera Rafisu z rzutu wolnego pokonał Maciej Chabko. ,,Niebiescy’’ pod bramkę oponenta dostawali się prostymi środkami. Długie zagranie Bartka Gągola, główka Jacka Orszulika i po niespełna kwadransie mieliśmy 3:0. Jeszcze przed przerwą, jak się później okazało, wynik tej konfrontacji ustalił Mateusz Wyroba. W drugiej połowie, mimo kilku okazji, goli nie oglądaliśmy.