Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Planowo

Większych problemów z pokonaniem kolejnego rywala nie miała drużyna Light. Wynik 7. minutaliłucie otworzył Dawid Augustyn, a minutę później było już 2:0 za sprawą Michała Stąpora. W 14. minucie Tomasz Stępień przytomnie zamknął akcję swojego zespołu i ustalił w ten sposób wynik pierwszej odsłony. Późniejszych fragmentach strzelecką niemoca razili gracze Light, a przełamał ją dopiero w 23. minucie Piotr Paszkiewicz. Taki obrót spraw rozluźnił graczy w czarnych koszulkach, co wykorzystał Mariusz Bielak, zdobywając pierwszego gola dla EC. Przed końcem meczu swoje drugie trafienia zaliczyli Tomasz Stępień i Piotr Paszkiewicz. EC odpowiedziało jeszcze golem Grzegorza Jarkowskiego i w ten sposób pewne zwycięstwo Light stało się faktem.