Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Niewykorzystane okazje lubią się mścić

O niebywałym pechu mogą mówić piłkarze HedgeServ, bowiem strzelecka niedokładność (oraz brak szczęścia) kosztował ich utratę zwycięstwa.  Od początku spotkania mocno rozpoczęli pracować w ofensywie, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki. W przeciągu pierwszych minut obejrzeliśmy dwie poprzeczki oraz jedną niewykorzystaną sytuację sam na sam z golkiperem gości. Kto wie jak potoczyłaby się ten mecz, gdyby sytuacje te zakończyły się bramkami. A gola natomiast pierwsi strzelili piłkarze Ziko. Drugą odsłonę meczu rozpoczęliśmy znów od poprzeczki tym razem  graczy Ziko, a zaledwie dwie minuty później mieliśmy już wyrównanie. Od tej chwili trwała wzajemna wymiana ciosów. Piłkarze Ziko dwa razy wychodzili na prowadzenie, by w konsekwencji zremisować 3:3. W ostatnich dziesięciu minutach nie zobaczyliśmy już żadnych goli, a piłkarze widocznie spuścili z tonu i starali się częściej bronić, niż atakować. Graczem meczu został uznany bezdyskusyjnie Kamil Kmiecik, który zdobył wszystkie trzy bramki dla swojego zespołu.