Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Zabójcza końcówka

To był jeden z tych pojedynków, w których działo się naprawdę bardzo dużo. Co ciekawe pierwszego gola zdobyli piłkarze Innergo, którzy idealnie rozpoczęli ten mecz. Równie szybko przyszło jednak wyrównanie.  W kolejnych minutach Innego widocznie osłabło z sił, a do gry wkroczyli faworyci, czyli SSC. I tak w ostatniej akcji pierwszej połowy przypieczętowali swoją przewagę celnym strzałem na 1:3. Na drugą połowę bardziej zmotywowani wyszli piłkarze SSC, którzy mocno pracowali na powiększenie przewagi. W końcu więc nadszedł czas ostatnich dziesięciu minut, w którym zdobyli cztery bramki, po naprawdę pięknych akcjach kombinacyjnych. I tu należy podkreślić znakomitą postawę Henryka Placeka, ktry bral udzial w prawie wszystkich poczynaniach ofensywnych zespołu. Był prawdziwą podporą tej formacji oraz zasłużenie zgarnął tytuł gracza meczu.