Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Gol z własnej połowy!

UBER, mimo ubiegłotygodniowej porażki, pozostawił po sobie dobre wrażenie i mógł z podniesionymi głowami przystępować do kolejnego starcia, w którym to właśnie ,,Czerwono-czarni’’ byli faworytem. Canal+ póki co rozczarowuje – zero punktów i przedostatnia lokata. Strzelanie rozpoczął Ivan Chadiuk, ale miano gola spotkania trafia do kapitana UBERA – Bartłomieja Młynarczyka, który z własnej połowy przelobował golkipera oponenta! Bramka, jakiej zbyt często się nie ogląda! UBER na tym nie poprzestał i na przerwę schodził, prowadząc 5:0! Drugie dwadzieścia minut to kontynuacja bardzo dobrej gry i bezradność Canal+. Honor ,,Czarnych’’ uratował Norbert Bocheński, ale wszystkie oczy były zwrócone na Mykytę Vlasowa, który wszystkie swoje cztery gole zdobył po zmianie stron! Ostatecznie UBER wygrał 12:1 i plasuje się tuż za miejscami, premiowanymi awansem.