Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Zabójcza końcówka

Bardzo wyrównane spotkanie przyszło nam oglądać na boisku przy ulicy Dekerta. Spotkały się dwie doświadczone już w bojach ekipy Korporatów oraz Koby. Pierwsza połowa nie przyniosła nam żadnej bramki ale za to nie można powiedzieć że była nudna. Widzieliśmy sporo akcji z obu stron oraz kilka groźnych strzałów które niestety nie przyniosły nam zdobyczy bramkowej. Druga odsłona to szybkie objęcie prowadzenia przez zawodników Korporatów która pozwoliła im bronić wyniku i grać z kontry. Coraz bardziej rozdrażnieni zawodnicy KOBY atakowali raz za razem ale dopiero po około 10 minutach udało im się wyrównać i mecz zaczynaliśmy „od początku”. Gdy do końca spotkania zostały niespełna 2 minuty Gospodarze wyprowadzili zabójczą kontrę która dała im prowadzenie. Goście pokazali jednak że nie należy ich lekceważyć i w jednej ostatniej akcji meczu zdołali wyrównać. Wynik 2-2 jak najbardziej sprawiedliwy.